دفتر امور شهری و شوراها
جستجو
تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی واجد شرایط به رسمی آزمایشی در شهرداریها 1398/11/23
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها از تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی واجد شرایط به رسمی آزمایشی در شهرداریها را خبر داد:
تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی واجد شرایط به رسمی آزمایشی در شهرداریها
راضیه شهاب، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها از تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی شاغل در شهرداریهای استان و سازمانهای وابسته به شهرداری با سابقه خدمت بالای هشت سال به استخدام رسمی آزمایشی خبر داد:
به نقل از مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها، براساس مجوز دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور طی نامه شماره 59150 مورخ 98/11/15 ،تعداد 59 نفر از کارکنان پیمانی شهرداریها و سازمانهای وابسته که دارای مجوز اولیه استخدام بوده و بالای هشت سال سابقه خدمت در شهرداری و سازمانهای وابسته به آن را دارند با درخواست کتبی، پس از طی مراحل گزینشی و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه به استخدام رسمی آزمایشی در آمدند.
پرونده های واجدین شرایط تبدیل وضعیت پس از بررسی و موافقت در شورای اداری و استخدامی شهرداریهای استان به سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ارسال و نهایتاً کارمندان واجد شرایط استان به همراه 7 استان دیگر کشور از پیشتازان این امر مهم بودند.
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشانی دفترامور شهری و شوراها : سمنان - میدان معلم - ساختمان شماره 2 استانداری سمنان - دفتر امور شهری و شوراها . تلفن : 2129647   دورنگار:02333440704 

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal